Organisatie

Organisatie

Hoofdbestuur

Functie Naam Telefoon  Email adres
Voorzitter Mark Duursma 0611072525 voorzitter@vios-oosterhesselen.nl
Secretaris Mark Gubler 0653428112 secretaris@vios-oosterhesselen.nl
Penningmeester Peter Klein 0622496636 penningmeerster@vios-oosterhesselen.nl
Wedstrijdsecretaris senioren Gert Meijerink 0625013216 wedstrijdsecretaris@vios-oosterhesselen.nl
Sponsoring  Roy Kregel 0650553035 sponsoring@vios-oosterhesselen.nl
Lid Josephine Dekker 0611436483 josmardekker@gmail.com
Lid Berry Wilting 0648099455 berrywilting@gmail.com
Lid Wilco Eising 0654362947 wilco.eising@home.nl

Jeugdbestuur

Functie Naam Telefoonn Email adres
Jeugdvoorzitter
Wedstrijdsecretaris (jeugd) Ineke Lugies 0628952933 wedstrijdsecretaris.jeugd@vios-oosterhesselen.nl
Coördinator JO-17 en JO-15 Richard Snijders 0653585947 r.snijders@snijders-vandijk.nl
Coördinator JO-13 en JO-12 Arjen v/d Werf 0630912533 vanderwerfarjen@gmail.com
Coördinator JO-10 en JO-9 Bert Giethoor 0637155639 bertenandrea@icloud.com
Coördinator JO-8 en Puppy’s Evelien Lubbers 0655733719 evelien014@gmail.com

De groenploeg

Ab IJdens
Jans Epping
Jans Kelder
Jan Hendrik Jansen
Gerard Lanting
Egbert Kuipers
Albert Meijer
Geert Brinkman
Gerard Roskam

Sponsoren