Organisatie

Organisatie

Hoofdbestuur

Functie Naam Telefoonnummer  Email adres
Voorzitter Robbert Kroes 0612779632 robbert.f.kroes@gmail.com
Secretaris en sponsoring Jelmer Bos 0625377722 jelmer_bos@hotmail.com
Penningmeester Peter Klein 0622496636 peterkleinpk@gmail.com
Wedstrijdsecretaris senioren Egbert Otter 0648645378 egbertotter1@hotmail.com
Materiële zaken Gert Meijerink 0625013216 gertmeijerink1@hotmail.com
Lid Mark Gubler 0653428112 m.gubler@gmail.com
Lid Josephine Dekker 0611436483 hejodekker@hetnet.nl
Lid  Roy Kregel 0650553035 roykregel@gmail.com

 

Jeugdbestuur

Functie Naam Telefoonnnummer Email adres
Jeugdvoorzitter & wedstrijdsecretaris (junioren) Alette Post 06-52554328 timmer.post@ziggo.nl
Coördinator JO-19 en JO-17 Bert Ijdens 0524-582209
Coördinator JO-15 en JO-13 Richard Snijders 06-53585947 r.snijders@snijders-vandijk.nl
Coördinator JO-11 en lager Arjen v/d Werf 06-10755585 vanderwerfarjen@gmail.com
Lid jeugdbestuur Erik Holties

Informatieboekje Jeugd VIOS(O) 2015-2016

Jeugdplan VIOS (O)

 

De groenploeg

Ab IJdens
Jans Epping
Jans Kelder
Jan Hendrik Jansen
Gerard Lanting
Egbert Kuipers
Albert Meijer
Geert Brinkman
Gerard Roskam

Sponsoren