Kantinedienst

Kantinedienst

Kantinedienst VIOS(O) seizoen 2021-2022
Datum Tijd Naam Naam Bestuur Bestuur Telefoon Wedstrijd
Zo 29-aug 8:30 Gert Meijerink 06-25013216 VIOS(O) 2 – Sweel 3
Di 31-aug 18:30 Mark Duursma 06-11072525 VIOS(O) 1 – Germanicus 2
Za 4-sep 8:00 Mark Gubler 06-53428112 VIOS(O) jeugd
Zo 5-sep 8:30 Jarno van Dalen Josephine Dekker 06-11436483 VIOS(O) 2 – Protos 5
Zo 5-sep 13:00 Willem Jan Hegen Robin Kooijmans Mark Gubler Roy Kregel 06-50553035 VIOS(O) 1 – Witteveense Boys’87 1 Beker
Za 11-sep 8:00 Ivar Esders Luc Lugies Berry Wilting 06-48099455 VIOS(O) jeugd
Zo 12-sep 8:30 Toon Loof Wilco eising 06-54362947 VIOS(O) 3 -Protos 5
Di 14-sep 18:30 Wilco eising 06-54362947 VIOS(O) 1 – Weerdinge 1
Za 18-sep 8:00 Josephine Dekker 06-11436483 VIOS(O) jeugd
Zo 19-sep 8:00 Guus Kok Peter Klein 06-22496636 VIOS(O) 3 – WKE’16 3
Zo 19-sep 13:00 Luc Lugies Arjan Schepers Roy Kregel Gert Meijerink 06-25013216 VIOS(O) 1 – Hodo 1 beker
Za 25-sep 8:00 Jelmer Naber Mark Duursma 06-11072525 VIOS(O) jeugd
Zo 26-sep 8:30 Harold Zwaan Roy Kregel 06-50553035 VIOS(O) 2 – Protos 4
Za 2-okt 11:30 Josephine Dekker 06-11436483 VIOS(O) JO19-1 – de Weide JO19-2
Zo 3-okt 8:30 Calvin Meijer Peter Klein 06-22496636 VIOS(O) 3 – Raptim 6
Zo 3-okt 13:00 Dennis Rozema Egbert Otter Roy Kregel Berry Wilting 06-48099455 VIOS(O) 1 – Titan 1
Za 9-okt 13:00 Mart en Thies de Groot Wilco eising 06-54362947 VIOS(O) jeugd
Zo 10-okt 8:30 Thom Hilbrands Josephine Dekker 06-11436483 VIOS(O) 2 – DSC’65 2
Za 16-okt Vakantie
Zo 17-okt 13:00 Arjan de Vries Roelof van Opijnen Wilco Eising Mark Gubler 06-53428112 VIOS(O) 1 – EHS’85 1
Za 23-okt 11:30 Gert Meijerink 06-25013216 VIOS(O) JO19-1 – Raptim JO19-2
Zo 24-okt Vakantie
Za 30-okt 8:00 Harald Hilbrands Berry Wilting 06-48099455 VIOS(O) jeugd
Zo 31-okt 8:30 Jeroen Schepers Peter Klein 06-22496636 VIOS(O) 3 – EHS’85 3
Zo 31-okt 13:00 Correin Selles Alexander Siebring Luc Lugies Mark Gubler 06-53428112 VIOS(O) 1 – Gasselteryveen1
Vij 5-nov 18:15 Mannen 35 + vrouwen  thuis
Zo 7-nov 8:30 Jesper Mug Roy Kregel 06-50553035 VIOS(O) 2 – SVV’04 4
Zo 7-nov 13:00 Arjan Wilting Eric Geuze Wilco Eising Mark Duursma 06-11072525 VIOS(O) 1 – Schoonebeek 1
Za 20-nov 11:30 Luc Lugies 06-27032169 VIOS(O) JO19 -1 – DVC59 JO19-1
Zo 21-nov 8:30 Geert sieders Luc Lugies 06-27032169 VIOS(O) 3 – Erica SC 5
Za 27-nov 8:00 Thomas Holties Mark Gubler 06-53428112 VIOS(O) Jeugd
Zo 28-nov 8:30 Kayran Nijenbanning Roy Kregel 06-50553035 VIOS(O) 2 – ST HOC/ValtherBoys 5
Zo 28-nov 13:00 Pim Kok Rowan Kuipers Peter Klein Berry Wilting 06-48099455 VIOS(O) 1 – DVC59 1
Za 4-dec 11:30 Josephine Dekker 06-11436483 VIOS(O) JO19-1 – HZVV JO19-3
Zo 5-dec 8:30 Mark Stapel Peter Klein 06-22496636 VIOS(O) 3 – Germanicus 5
Za 11-dec 8:00 Tristan Wassen Mark Duursma 06-11072525 VIOS(O) Jeugd
Zo 12-dec 8:30 Teus va der Mel Roy Kregel 06-50553035 VIOS(O) 2 – Sweel 3
Za 18-dec 8:00 Bestuur Daan Timmer Berry Wilting 06-48099455 VIOS(O) Jeugd
Bij verhindering dien je zelf voor vervanging te zorgen!!!

Sponsoren